Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Gazetarja Klodiana Lala futet në mes të parcelës me KANABIS në Shqipëri: Bima është në proces tharjeje, shumë shpejt do trafikohet

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kultivimi dhe trafikimi i lëndëve narkotike mbetet ende një problem për Shqipërinë, edhe operacionet për asgjësimin e parcelave me kanabis kanë qenë të shumta.

Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar disa pamje nga një kapanon ku kultivohet dhe thahet lënda narkotike hashash.

Duke mos e bërë publik vendin ku ishte vendosur ky kapanon, ajo tregoi se bima ioshte në proces tharjeje, teksa shumë shpejt do të trafikohej drejt vendeve të Bashkimit Europian.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img