Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video/ Gaz Demi përjeton keq djegien e shtëpisë, dy burra e mbajnë të mos rrëzohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f9ac8b05722c60b0365cc58de70c8d91

Presidenti i klubit të Partizanit, Gaz Demi e ka përjetuar shumë keq djegien e shtëpisë. Një zjarr masiv përfshiu papafingon dhe ambientet e shtëpisë së Demit mesditën e sotme.

Lapsi ka publikuar dy video ku shihet gjëndja e rënduar emocionale e biznesmenit i cili fillimisht mbahet nga dy burra dhe më pas qëndron i ulur në shkallët poshtë pallatit.

Nga flakët fatmirësisht nuk pati njerëz të lënduar por vetëm dëme materiale.

Lexo edhe: Zjarri masiv përfshin papafingon e Gaz Demit, asnjë i lënduar nga familja e presidentit të Partizanit

VIDEO 1

VIDEO 2

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnewsbomb.al%2Fvideos%2F1575081145854401%2F&show_text=1&width=560″ width=”560″ height=”420″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img