Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

VIDEO: Garë e fortë mes Mercedes, BMW, Audi dhe Volkswagen, ja kush doli fitues

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b85fdb1aa35fd7ed0c4b16c7e3c36baf

Garat e shpejtësisë janë mënyra më e mrië për të gjykuar performancën e makinave.

Këtë bëjnë thuajse çdo javë edhe djemtë e emisionit “Carëoë”, që provojnë makina të ndryshme në gara shpejtësie.

Këtë herë mes njëra-tjetrës u vendosën në garë 4 makinë: BMW M340i, Mercedes-AMG G63, Audi RS Q3 dhe VW T-Roc R.

BMË dhe Mercedesi e fillojnë vrullshëm, duke lënë pas dy makinat e tjera, ndërsa fituesin mund ta mësoni në videon e mëposhtme:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img