Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO/ Gafa e Spartak Ngjelës në studio live: Nuk kam çarë k***

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Gafa e Spartak Ngjelës në studio live: Nuk kam çarë

Avokati Sparatak Ngjela, është një figurë i cili përveçse komenton situatat politike në vend pa “doreza”, shpeshherë ai përfshihet dhe në diskutimet sociale dhe atë çfarë ndodh me shoqërinë shqiptare.

S’janë të pakta rastet kur deklaratat e tij kanë marrë vëmendjen e të gjithëve dhe kanë bërë xhiron e rrjetit.

Së fundmi, një koment i tij është bërë mjaft “viral” në rrjetin social “TikTok”. Avokati Ngjela harron që është në prezencën e kamerave, mirëpo arrin të marrë shpejt situatën nën kontroll.

“Prandaj edhe unë nuk është se kam çarë k*** , nuk kam çarë kokën fare!”, dëgjohet të thotë Ngjela në studion televizive të Top News.

@premium.channel24 ? #fypシ゚viral #?? #funny ♬ original sound - Premium Cannel

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese