Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

VIDEO/ FSHF zgjedh 11 futbollistët më të mirë të vitit, “Luiz Ejlli” pjesë e formacionit

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme FSHF-ja ka mbajtur edhe mbrëmjen Gala në Teatrin e Operas dhe Baletit për më të “Mirët e Vitit 2022” . Nga Simon Simoni, Xhixha, Shehi, Vllaznia e shumë të tjerë, morën çmimet e më të mirëve.

E ndërsa u zgjodh edhe formacioni i vitit ku pjesë e tyre janë: Bekaj, Gurishta, Bitri, Najdovski, Hakaj, Rrapaj, Matondo, Mazrekaj, Seferi, Skuka, Xhixha, kishte vend edhe për pak shaka.

4 lojtarë nuk ishin prezent mbrëmjen e sotme për të marrë çmimin për shkak të anagzimeve me klubet e tyre jashtë dhe Altin Lala theksoi se mund të merrnin Luis Ejllin e “Big Brother Vip2”, meqë kishte vende të lira. Një batutë që shkaktoi të qeshura tek të pranishmit.

 

Më shumë