Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO-FOTO/ Aksident i FRIKSHËM në Tiranë, “BMW-ja” përplaset me murin dhe bëhet “copë”, gomat i shpërndahen rrugëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i friksëhm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, në afërsi të televizionit Klan.

Një mjet tip “BMW” që tentoi të futej në parakalim me shpejtësi shumë të lartë është përplasur me murin, duke u shkatërruar pothuajse i gjithë. Fatmirësisht nuk ka patur viktima, teksa mësohet se shoferi është nisur drejt spitalit.

Nga përplasja kanë “fluturuar” në rrugë edhe gomat e BMW-së, ndërkohë që në vendngjarje ndodhet policia, e cila po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Freard Rista Freard sent Today at 23:28

225159916 355989969384289 5597156709241223939 n

227103757 4547074071982577 7214403570627548402 n

225062531 822553555115264 2887989133950447906 n

223551877 598995311505984 1267217552197040416 n

224860289 196593092435562 8596617346000538537 n

Më shumë

spot_img