Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO: Fëmijët ukrainas luajnë me armët e braktisura nga ushtarët, qëllojnë aksidentalisht me anti-tank

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy fëmijë ukrainas kanë shpëtuar për mrekulli, pasi qëlluan aksidentalisht me një armë anti-tank të braktisur nga ushtarët gjatë luftës.

Video e shpërndarë në kanalet pro ruse të rrjeteve sociale, tregon dy fëmijë të vegjël të armatosur, njëri mban në dorë një armë kallashnikov dhe tjeri me anti-tank.

Teksa ecin gjatë rrugës së qytezës, një prej fëmijëve nis të luajë me armën anti-tank të cilën e shkrep aksidentalisht.

Sipas informacioneve në rrjetet sociale, raketa goditi një godinë pa shkaktuar viktima. Fëmijët shihen teksa hedhin armët dhe largohen të tmerruar.

Pamjet:

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img