Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

VIDEO/ Fansja ngjitet në skenë dhe nis të bëj “twerk” para dy reperëve, ja si reagon Mozzik dhe Getinjo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë qenë në një koncert në një lokal në Tiranë, ku i kanë vënë “flakën” mbrëmjes.

E teksa ishin duke performuar një fanse është ngjitur në skenë dhe ka nisur që para Mozzik të bëj “twerk”.

Pas disa sekondash, Mozzik bëri me shenjë që të ndërhyjnë menjëherë rojet e sigurisë, ndërsa bashkë me Getinjon vijonin performacën pa e ndërprerë asnjë sekond.

Me ndërhyrjen e rojeve të sigurisë, vajza ka kapur dorën e Mozzik në mënyrë që ta lejonte të qëndronte në skenë, por më pas e kanë larguar.

@cinco.cavalli1 @Mozzik✅ @getinjo #fyp #cincocavalli ♬ original sound – 😉

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img