Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Fansi ngacmoi Melindën, menaxheri i këngëtares i futet me grushta në mes të koncerit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një moment aspak i këndshëm ka ndodhur së fundmi në një kocert të Melinda Ademit në Vjenë.

Teksa këngëtarja po performonte para qindra fansave, ajo i përshëndeti ata duke i zgjatur dorën dhe papritur dikush e kapi dhe nuk po e lëshonte më.

E trembur Meinda kthehet nga sigurimi, i cili ndërhyn menjëherë ndërsa edhe pse vazhdon performancën reperja dukej e shqetësuar nga situata.

Nga videot e postuar shihet se sigurimi i këngëtares nuk e ka lënë me aq, madje menaxheri i Melindës është përplasur fizikisht me fansin në mes të skinës.

Më shumë
spot_img
spot_img