Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ Ervin Salianji i përgjigjet Ramës: E ke kthyer Shqipërinë në Kolumbi të Europës! Me shfaqje banale nuk e fsheh dot korrupsionin dhe kriminalizimin e shtetit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Ervin Salianji i ëhstë përgjugjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit nëpërmjet një video “live” në rrjetet sociale iu drejtua demokratëve për situatën në të cilën ndodhet Partia Demokratike.

Salianji ka publikuar disa nga artikujt e mediave botërore për krimin dhe knabisin në Shqipëri, teksa shkruan se Rama e ka kthyer Shqipërinë në Kolumbinë e Europës. Sipas tij, Rama nuk e fsheh dot korrupsionin dhe kriminalizimin e shtetit me shfaqje banale.

“Kjo është fytyra e Edi Ramës, imazhi i tij ndërkombëtar. Mënyra se si ka drejtuar vendin, me kriminelë, trafikantë, duke vjedhur paratë e shqiptarëve dhe duke e kthyer Shqipërinë në Kolumbi të Europës. Me shfaqje banale nuk fsheh dot korrupsionin dhe kriminalizimin e shtetit”, shkruan Salianji.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img