Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video EPIKE/ Ushtarët grekë kërcejnë me këngën e reperit të njohur shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1c14ec7f04aea97389902091b3bb769f

Video të shumta po shpërndahen sidomos në rrjetin social të “Tik Tok” të këngës së reperit shqiptar i njohur si “Don Xhon” në bashkëpunimin me Meriton Mjekiqin.

Kënga “Freestyle” është pëlqyer shumë dhe shumë njerëz po shpërndajnë video në “Tik Tok” duke kërcyer nën ritmet e kësaj kënge.

Një video të tillë e kanë bërë edhe tre ushtarë grekë, të cilët kanë kërcyer me këngën e “Don Xhonit” dhe e kanë postuar atë në rrjetet sociale.

Ushtarët dallohen që janë të veshur me uniformën greke dhe kanë performuar këngën e famshme të reperit shqiptar. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img