VIDEO-EPIKE/ Punëtori shqyen me zemërim suvatimin e shtëpisë, pasi nuk i dhanë pagesën

Publikuar tek: bota, më 13:16 26-11-2020 VIDEO-EPIKE/ Punëtori shqyen me zemërim suvatimin e shtëpisë, pasi nuk i dhanë pagesën

Ky është momenti kur një punëtor i zemëruar shkatërron dy shtëpi që kishte ndërtuar, pasi nuk kishte marrë pagesën.

Videoja e TikTok, e ngarkuar me mbishkrimin 'Qetëso Tonin', tregon punëtorin duke hequr copa muri me një çekiç ndërsa kolegët e tij përpiqen ta qetësojnë. 

Një zë jashtë kamerës mund të dëgjohet duke thënë "nuk u pagua" ndërsa punëtori shqyen një pjesë të murit me duart e tij.

Burrat në video kanë veshur xhaketa me emrin e një kompanie ndërtimi me bazë në Essex të Anglisë. 

Një dëshmitar mund të dëgjohet duke thënë: 'Toni, qetësohu, eja këtu shok, çfarë po ndodh?'

Një tjetër i afrohet në skelë dhe punëtori i zemëruar i thotë 'Unë do të padis ty', ndërsa tjetri i thotë 'thjesht relaksohu'. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VENDIMI: Së shpejti mund të fluturoni VETËM me PASAPORTË digjitale SHËNDETI, që provon se s’keni COVID apo jeni VAKSINUAR
Përpjekja për grusht shteti në Turqi, dënohen me burgim të përjetshëm 337 persona »
Article Logic
Execution time: 0.012454032897949
array(1) { ["section"]=> string(91) "video-epike-punetori-shqyen-me-zemerim-suvatimin-e-shtepise-pasi-nuk-i-dhane-pagesen-229194" }