Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

VIDEO EMOCIONUESE/ Zjarrfikëset shpëtojnë vajzën e vogël nga pallati që shkrumbonte, lot gëzimi dhe duartrokitje (PAMJET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me ovacione të shumta, duartrokitje, lot gëzimi, u shoqërua zbritja nga shkallët e gjata të vajzës së vogël që mbahet në krah prej zjarrfikësve të Tiranës.

Në orën 04.00 të mëngjesit, garazhet e një pallati në zonën e Astirit morën flakë. Policia po punon për ngjarjen ndërkohë që siç u raportua në orët e mëngjesit, kishte 8 të lënduar.

albsig

spring

Në redaksinë Neësbomb.al mbërrijnë imazhet e shpëtimit nga ana e zjarrfikëseve të një vajze të vogël, në katin e fundit të pallatit, që edhe për shkak të tymit të madh, që vinte nga bodrumi, duket se u asfiksuan pjesa më e madhe e banorëve që në atë moment duhet të kishin qenë në gjumë.

Të alarmuar, të gjithë vunë në dispozicion gjithë mjetet rrethanore për të nxjerrë banorët nga pallati.

Por, ky ka qenë momenti më I bukur I aksionit të shpëtimit të zjarrfikëseve. Kur, vajza e vogël, e mbajtur në krah nga një prej zjarrfikëseve, zbret shkallët e makinës së zjarrfikëseve dhe bashkohet me familjarët. Të gjithë banorët, dhe kuriozët që kishin dalë nga shtëpitë, duartrokasin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img