Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Video emocionuese, Policia e Shtetit nderon flamurin kuqezi

Shkruar nga Newsbomb

Policia e Shtetit, sot në ditën e shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë, ka nderuar flamurin kuqezi përmes një videoje të posaçme.

Djem dhe vajza të reja të Policisë së Shtetit, shpalosin flamurin me shqiponjën dykrenare  dhe nderohen para tij. Për më tepër ndiqni videon!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese