Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Video emocionuese/ I riu kthehet nga Zvicra pas disa vitesh dhe surprizon vëllain ushtar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje vërtet emocionuese ka ndodhur në Kosovë, ku një ushtar ka marrë surprizën më të bukur.

Një ushtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës është befasuar nga vëllai i tij që prej vitesh jetonte në Zvicër.  Ai është kthyer në atdhe, teksa në video shihet sesi surprizon vëllain.

albsig

Ushtari shihet duke bërë foto me një vajzë, teksa i bashkohet edhe i riu që ishte kthyer nga Zvicra. Ushtari kur shikon vëllain shpërthen në lot, teksa nuk ndalet së përqafuari me të.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img