Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO emocionuese e Ermal Mamaqit, aktori ulet në gjunjë dhe i puth këmbët të ëmës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO emocionuese e Ermal Mamaqit, aktori ulet në gjunjë dhe i puth
Aktori Ermal Mamaqi na ka treguar së fundmi se sa e rëndësishme është familja dhe sa rëndësi ka transmetimi i dashurisë për familjarët te brezat. Në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka publikuar një video ku shihet teksa ulet në gjunjë dhe i puth këmbët nënës së tij. Teksa i bën thirrje miqve të tij që mos kenë turp të bëjnë këto skena, Ermali thotë se me këtë veprim ai i tregoi djalit sa të dojë mamin e tij. “Mos kini frikë të bëni këto skena në familje miq... Nuk po i tregoj mamit tim sa e dua. Po i tregoj djalit tim sa të dojë mamin e tij”, shkruan Ermali krah videos.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese