Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO EMOCIONUESE/ Drineda Avdi 27 vjec në përqafimin me të birin, Erkid. Drineda vuan nga Leucemia dhe duhet të bëjë transplant urgjent. Le ta ndihmojmë të gjithë Drinedën

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img