Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

VIDEO EMOCIONUESE/ 4 vjeçarja shikon Ina Nukën në televizion: Ta kesh mirë dorën! Efektivja i shkon në shtëpi

spot_img

Lajme të ngjashëm

d4c1a3d92f9b5684f5e4adafa7bdceea

Një video emocionuese kjo e publikuar nga Policia e Shtetit.

4 vjeçarja Romina, nga Ura Vajgurore kishte parë lëndimin e efektives Ina Nuka ditën e protestës dhe ishte afeksionuar me të përmes ekranit.

“Ta kesh mirë dorën! Të shkuara fare”, i uronte vogëlushja në një videomesazh.
Efektivja ka shkuar vetë ta takojë pas rikuperimit dhe  i ka bërë këtë surprizë.

Ndiqni pamjet!

 

Më shumë

spot_img