Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO: Emocionet “mbërthejnë” Ermal Metën, momenti kur harron tekstin e këngës dhe kërkon ndihmën e fansave në “Air Albania”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i famshëm me origjinë shqiptare, Ermal Meta mbjati një koncert mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”. Publiku shqiptar e priste me padurim performancën e tij dhe kjo u duk dhe në pjesëmarrjen e lartë të fansave të Metës.

Edhe pse një këngëtar i madh dhe tashmë shumë i njohur në Itali dhe më gjerë, Ermali nuk i “mposhti” dot emocionet. Në një moment ai harroi tekstin e këngës dhe kërkoi ndihmën e fansave. Në video, këta të fundit shihen duke i zgjatur celularin me tekstin e këngës.

Shikoni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img