Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

VIDEO/ Emmanuel Macron e pëson sërish, një grua e godet me shuplakë para të gjithëve, garda e shtrin menjëherë në tokë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident është regjistruar pasditen e sotme. Teksa presidenti i Francës, Emmanuel Macron ishte duke kaluar në rrugë një grua e ka goditur atë me shuplakë para të gjithëve.

Momenti kur Macron është qëlluar po bën xhiron e rrjetit, ndërkohë gruaja identiteti i të cilës nuk është bërë me dije për mediat menjëherë është arrestuar.

Ishte Garda e presidentit ata të cilët ndërhynë menjëherë dhe larguan Macronin.

Kjo nuk është hera e parë që Macron përballet me të tilla situata pasi vitin e kaluar ai teksa ishte duke bërë nëj vizitë zyrtare në juglindje të Francës u godit me shuplakë nga një person, ndërsa disa muaj më parë ai i u qëllua me vezë.

Më shumë


spot_img
spot_img