Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në mes të skenës, ndërhyjnë truprojat

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Elvana Gjatës i ndodh e papritura në mes të skenës,

Të shumta janë rastet e papritura me të cilat këngëtarët përballen në skenë. Së fundmi edhe këngëtarja Elvana Gjata në një nga koncertet e saj të fundit është vënë para një situate të sikletshme.

Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzojë nga skena.

Është dashur ndërhyrja e truprojave që e tërhoqën këngëtaren, e cila si çdo herë është përpjekur që këtë incident ta kalojë me buzëqeshje.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese