Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Video e turpshme, Megi Pojani tallet mbi varrin e të afërmes dhe dredh të pasmet

Shkruar nga Newsbomb
Video e turpshme, Megi Pojani tallet mbi varrin e të afërmes dhe dredh

Një video e turpshme po qarkullon në rrjetet sociale, ku motrat Pojani shihen teksa tallen mbi varrin e familjares së saj.

Ka qenë Marisa Pojani që pak ditë më parë ka publikuar në rrjetet sociale, një video ku shihet e motra e saj, Megi duke u tallur mbi varrezën e familjares së saj, ku shfaqet duke qeshur, dredhur të pamsmet dhe tallur.

“Ka vdekur në ’98. Nuk i them fal, ajo as nuk e di se çfarë po bëj. Ajo nuk e di as që Instagrami ekziston, as që këtë gjë do ta shohë e gjithë bota, sepse stërmbesa e saj është është e famshme. Po. Jam e famshme. Më shiko. Shiko këtë fytyrë, që vlen para”, thotë ajo teksa i drejtohet varrit.

@maddystoy Vidjo e par u fshi #megipojani #bigbrothervipalbania #luizejlli #kiaratito #efidhedhes #deamichelle ♬ original sound - Bitch I fckin love myself

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese