VIDEO e sherrit të Berishës me gazetarin Hoxha: Ti je hjeksi i Azem Hajdarit. Berisha; Je vrasës...

Publikuar tek: politike, më 22:35 26-02-2018 VIDEO e sherrit të Berishës me gazetarin Hoxha: Ti je hjeksi i Azem Hajdarit. Berisha; Je vrasës...

Ish kryeministri Sali Berisha dhe gazetari Artan Hoxha u përplasën ashpër gjatë një ndërhyrje që Berisha bëri me telefon në emisionin “Studio e Hapur”.

Të dy lëshuan akuza të rënda ndaj njëri-tjetrit, si për vrasje, shantazhe dhe lidhje me krimin.

Më poshtë një pjesë e debatit:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013425827026367
array(1) { ["section"]=> string(100) "video-e-sherrit-te-berishes-me-gazetarin-hoxha-ti-je-hjeksi-i-azem-hajdarit-berisha-je-vrases-111573" }