Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video e sherrit, Noka i përplas letrat pëpara fytyrës dhe largohet duke fyer Brahon: Shko ore, qërrohu…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

067b8ba2a2d926cc8440c4da870b6424

Deputeti i PD-së Flamur Noka nuk ka arritur të vetëpërmbahet në Komisionin e Sigurisë në momentin kur ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është larguar nga mbledhja.

Pasi e ka quajtur “karagjoz” ministrin e Brendshëm, Noka i është turrur kryetarit të komisionit, të cilit i ka përplasur letrat përpara fytyrës dhe mës pas është larguar duke e fyer.

“Çfarë është ai karagjoz që largohet ashtu? Si e lejon Tahirin të largohet nga mbledhja. Të dhje*sha mu në kryetar që je. Nuk je i aftë të drejtosh një komision”, i ka thënë Noka Brahos, ndërsa ky i fundit është shprehur se demokrati kishte për qëllim të prishte mbledhjen.

DEBATET NOKA-TAHIRI dhe NOKA-BRAHO

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img