Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO e rrallë: Turistët filmojnë drerin e egër duke notuar në Liqenin e Komanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video e rrallë është regjistruar nga tursitët në Liqenin e Komanit, në Shqipëri. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, një dre noton në ujërat e Liqenit për të dalë në anën tjetër.

Turistët të cilët udhëtonin dy ditë më parë me traget përmes Komanit, kanë parë drerin në mes të ujit dhe kanë nisur të filmojnë. Newsbomb.al sjell videon teksa dreri i egër noton në ujërat e Komanit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img