Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

VIDEO/ E papritur, Olta dëshiron të lërë shtëpinë e Big Brother Vip

Lajme të ngjashëm

Banorët e Big Brother VIP pritet të japin sot vendimin përfundimtar për shtyrjen e spektaklit, ku do të konfirmojnë ose jo qëndrimin e tyre deri në 6 maj pas sulmit ndaj Top Channel ku u vra roja i sigurisë, Pal Kola.

Ndërkohë, në promon zyrtare të Big Brother Vip për spektaklin e sotëm thuhet se aktorja Olta Gixhari ka kërkuar që të lërë shtëpinë, duke mos dhënë më tepër motive.

A është e vërtetë kjo apo mos ndoshta vallë është një gënjeshtër për 1 Prillin, nuk e dimë, dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim spektaklin e mbrëmjes së sotme për ta kuptuar.

Ndërkohë, kujtojmë se disa ditë më parë Olta zhvilloi një bisedë telefonike me bashkëshortin e saj, Dorin, pasi produksioni u dha mundësinë për të folur me një familjar pas sulmit me armë në Top Channel.

Gjatë bisedës, Dori ka këshilluar aktoren që të ndjekë lojën e saj dhe të mos merret me Luizin, pasi ai është thjesht banor aty.

 

Më shumë