Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Video e momentit kur u qëllua me vezë Edi Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Hajdut, Sharlatan, Kryeministër plehrë, i shitur”, kështu i janë drejtuar kryeministrit studentët gjatë daljes në Fakultetin e Shkencave Sociale, ku kishte shkuar për një takim për tatimet.

Ky është video e momentit kur u qëllua me vezë Edi Rama dhe momentet e revoltës së studentëve dhe dhunimi ndaj tyre para Fakultetit të Shkencave Sociale.

LEXO EDHE:QELLOHET ME VEZE KRYEMINISTRI EDI RAMA, JA EMRAT E TE ARRESTUAREVE

Më shumë


spot_img

spot_img