Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “E ka ëndërr të jetë opinionist në BBV”, pas deklaratës Arjan Konomi i “përvishet” Blendi Salajt: Ky tipi e çoi gropë...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “E ka ëndërr të jetë opinionist në
Pak ditë më parë, teksa komentonte përplasjen virale të Zhaklin Lekatarit dhe Arjan Konomit, Blendi Salaj tha se Konomi e ka ëndërr që të jetë në rolin e opinionistit në Big Brother Vip. Mesa duket këto fjalë kanë shkuar dhe në veshin e Arjanit i cili ka reaguar së fundmi dhe ka dy fjalë për Blendin dhe të gjithë ata të cilët pyesin veten se pse ai ka zgjedhur për të qenë opinionisti i Përputhen dhe jo i Big Brother Vip. “Ky tipi ka qenë opinionist disa vite pas meje dhe pasi e çoi grop, më rrithirën edhe një herë mua për të qenë opinionist”, tha Arjani. Gjithashtu ai tregoi se në startimet e BBV, ka marrë ftesën për të qenë në rolin e opinionistit, mirëpo e ka refuzuar pasi paga që merr në Përputhen është shumë herë më e lartë se ajo që mund të merrte në Big Brother Vip.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese