Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO E FRIKSHME: “Pikë plumbi me motor”, momenti kur viktima Xubi i Yzberishtit “fluturon” në ajër pasi u përplas me makinën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Video që do shihni më poshtë përmban pamje të rënda. Është momenti kur përplaset për vdekje Fatmir Avdillari, i njohur si “Xubi i Yzberishtit”.

Ai ishte duke ecur me shpejtësi të madhe me motor ndërkohë që një makinë i pret rrugën sepse donte të kthehej dhe ai përplaset pas saj.

Trupi i “fluturon” disa metra tutje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img