Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Video e FRIKSHME: Ky është momenti kur raketat e Izraelit rrafshojnë kullën 14-katëshe në Gaza

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Video e mëposhtme tregon pamjet e frikshme të momentit kur forcat ajrore të Izraelit lëshojnë raketa mbi kullën 14-katëshe në Gaza.

Në video shihen të lëshohen njëra pas tjetrës 7 raketa për të shembur kullën e lartë të Al-Shorouk në Gaza, mes një konflikti të përshkallëzuar mes Izraelit dhe Hamasit.

Deri më tani janë qindra viktima dhe mijëra të plagosur nga konflkti Izrael-Palestinë, me shumë dëme të konsiderueshme. Ky konflikt po agravohet dhe ekspertët ndërkombëtarë apelojnë për qetësi, pasi kanë frikë se mos kthehet në një luftë të mirëfilltë bërthamore.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img