Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Video e Bashkëpuntorit X, reagon për herë të parë Rama: Nëse ky është aksion OPOZITAR, atëherë Lulzimi…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për videon e publikuar të Bashkëpuntorit X, ndërkohë që në shkrimin e tij nuk kanë munguar tonet ironike ndaj opozitës.

Rama ka shkruar se nëse publikimi i këtyre fakteve është flamuri i aksionit opozitar, atëherë Lulzim Basha do të ishte lider e Shqipëria do të ndodhej në Polin e Veriut. 

Sakaq ai i ka bashkëngjitur postimit edhe videon e publikuar nga PD-ja.

POSTIMI I PLOTË:

Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider…

 

Më shumë

spot_img