Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Duket diferenca sa hap gojën”, Kejvina s’ndal ofendimet ndaj Efit: Kur ti haje fara, unë shëtisja botën...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Duket diferenca sa hap gojën”, Kejvina s’ndal
Si duket hatërmbetjet dhe sherri mes vajzave, Efit dhe Kejvinës, s’ka për të përfunduar. Pas përplasjes për cigaret, sërish modelja ka “shpërthyer” ndaj ish-konkurrentes së Përputhen. Gjatë një bashkëbisedimi me banoren tjetër të shtëpisë, Tean, Kejvina është shprehur se diferenca mes saj dhe Efit është tepër e dukshme. Modelja tha se kur ish-konkurrentja e Përputhen ka qenë duke “ngrënë fara”, ajo ka qenë duke shëtitur botën. “Duket diferenca sa hap gojën, edukata. Më tha ai muae ka provokuar Luisi. Nukk ma mbush dot ti mendjen o gocë, se kur ke qenë ti duke ngrenë fara poshtë pallatit, unë kam qenë duke shëtitur botën”, i tha Kejvina Teas për Efin. Ndërkohë, kujtojmë se sherri i fundit mes vajzave ka qenë jo më larg se dy ditë më parë. E gjitha filloi për cigaret, ku Efi akuzoi Kejvinën se i kishte pirë të gjitha cigarat të cilat i kishte fituar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese