Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Video/ Duke vrapuar dhe me dy gishta lart, Meta uron Ditën e Rinisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në një mënyrë më të veçantë ka zgjedhur presidenti Ilir Meta që të urojë 8 dhjetorin, Ditën e Rinisë.

Meta ka postuar një video teksa shihet duke vrapuar në pyll dhe më pas me dy gishta lart para kamerës uron Ditën e Rinisë.

“Mirëmëngjes të gjithëve dhe gëzuar 8 dhjetorin, Ditën e Rinisë. Lavdi Rinisë Studentore”tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img