Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Duke performuar, policia futet në skenë dhe arreston reperin shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Duke performuar, policia futet në skenë dhe arreston reperin

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, kur shihet arrestimi i reoerit Azet.

Në videon e mëposhtme shihet sesi ppolicia arreston Azet, teksa është në skenë duke performuar, teksa ndiqet nga qindra fansa.

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në këtë arrestim dhe ende nuk ka asgjë të konfirmuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese