Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Duke performuar në skenë, këngëtari rrëzohet dhe ndërron jetë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Duke performuar në skenë, këngëtari rrëzohet dhe
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku këngëtari gjatë performacës ka rënë në tokë dhe ka humbur jetën në skenë. Mediat e huaja shkruajnë se këngëtari Pedro Enrique 30 vjeç ishte duke performuar në skenë, ku në një moment nuk u ndje mirë. Në videon e mëposhtme këngëtari shihet teksa bie në skenë, ndërsa më pas është konfirmuar se kishte ndërruar jetë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese