Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO duke konsumuar kokainë, del përgjigja e ANALIZAVE për Lefter Allën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cc19f977963450788eb1016e56387d6c

Del përgjigja e analizave për Lefter Allën, kryebashkiakun e PS Bulqizë i cili u shfaq në një video duke konsumuar kokainë.

Analiza ka rezultuar negative, raporton newsbomb.al.

Pas dëshmisë, kryebashkiakut iu kërkua nga SPAK që të dorëzonte kampion gjaku dhe urine.

Por kujtojmë se testi i urinës dhe gjakut e kapin kokainën në trup vetëm nëse është konsumuar 2-3 ditët e fundit, ndërsa testi i fijes së flokut, të cilin SPAK nuk e ka kërkuar, mund të gjejë gjurmë kokaine deri në 1 vit pas përdorimit.

Vetë Lefter Alla është shprehur se ky ishte një videomontazh për ta sulmuar atë politikisht, dhe se ai nuk ka lidhje me përdorimin e drogës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img