Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Video duke fjetur, Balla ironizon Bashën: Fli Lul fli se do rritesh, timonin s’e merr dot se ti të hedh në…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në rrjete sociale qarkulloi me shpejtësi një video ku shihej kreu demokrat duke fjetur në makinën e tij “Range Rover”, në sediljen e pasme.

Qytetarët që kanë qenë duke udhëtuar paralel me të e kanë filmuar liderin duke dremitur. Kritikat dhe ironitë në rrjet nuk kanë munguar, teksa ka ardhur dhe një reagim nga numri dy i PS-së, Taulant Balla.

Me ironi ai i thotë Bashës që të flejë se do rritet, duke i kujtuar se timon e Shqipërisë nuk e merr dot.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit