Tirana
scattered clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.1kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Duke biseduar për politikën, tërmeti “shkund” gazetarët gjatë emisionit live në studio

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tërmet i fortë ka rënë ditën e sotme në pjesën juglindore të Austrisë. Tërmeti 5.8 ka ballë i shkallës Righter ka goditur vendin duke shkaktuar edhe panik tek qytetarët.

Tërmeti është shëuar rreth orës 09:15 të mëngjesit të së mërkurës sipas kohës lokale në Mansfield.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme të vogla material.

Mirëpo në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku shihen gazetar dhe analistët që ndodhen në studio ndërsa bie termeti.

Personat në studio janë friksuar, por kanë arritur që të përmbajne veten.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img