Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

VIDEO/ “Dua të dal se kam nje grua shtatzënë në shtëpi”, Armaldo bisedon me banorët, heq dorë nga lidershipi

Lajme të ngjashëm

Armaldo këtë javë vendosi që t’i kalojë lidershipin e shtëpisë këngëtares, Valbona Mema.

“Je lidere, sinqerisht e kam me kopetenca të plota”, dëgjohet të thotë Armaldo në prani të këngëtares dhe disa prej banorëve të shtëpisë.

Ndërkohë më pas ai u shpreh se këtë javë dëshiron që të dalë, pasi ka një grua shtatzënë dhe një vajzë të cilat kanë nevojë për kujdesin e tij.

Teksa ishte duke biseduar me Luizin, artisti i tha këngëtarit që nuk ka më moshë të merret me Big Brother.

 

Më shumë