Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

VIDEO/ Donaldi i bën PREMTIMIMN e papritur Monikës: Një pjesë të lekëve të finales do të t’i jap unë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Beniada është konkurrentja e dytë që shkon në finale e Big Brother Vip. Mes saj dhe Monikës, publiku zgjodhi Beniadën për t’ju bashkuar Ilirit duke lënë kështu aktoren në ethet e eleminimit.

Pas përfundimit të spektaklit, Monika dhe Donaldi me një gotë verë në duar biseduan në lidhje me 2 finalistët e tjerë të cilët do të shpallen ditën e premte.

Gjatë bisedës,  Donaldi i premtoi Monikës se nëse ajo nuk do të shkojë në finale dhe ai do të jetë fituesi i çmimit të madh, atëhere lekët e finales do t’ja japë ai aktores.

“Nëqoftëse nuk je në finale dhe unë do jem ai që do fitoj, lekët e finales do i kesh nga unë”, tha Donaldi, ndërsa Monika falenderoi aktorin për fjalët e mira që i tha.

@kosova.al1 #bigbrothervipalbania #donaldveshaj ♬ original sound – Kosova.al

Më shumë


spot_img

spot_img