Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Donaldi e “djeg” në natën e parë jashtë Big Brother, nuk mungon as BORA

spot_img

Lajme të ngjashëm

Donaldi ka vendosur që natën e parë jashtë shtëpisë së Big Brother ta shijojë në maksimum. Së bashku me miqtë e tij, Elgit Dodën, Fifin, Kledin dhe binjakun e tij, Romeon, mbrëmjen e djeshme “e dogjën” në një nga klubet e Tiranës.

Fansat e Donaldit kanë publikuar në rrjetet sociale video nga kjo mbrëmje, ku aktori, Elgiti dhe Romeo shihen në skenë, teksa janë duke kërcyer dhe kënduar këngën “Toxic Love”.  Këngë të cilën ju të gjithë e dini që është një dedikim për Bora Zemanin dhe kjo nuk i shpëtoi ndjekësve.

Kujtojmë se, Donaldi nuk arriti që të dilte fitues nga shtëpia e vëllait të madh, pasi atë çmim e mori balerini i njohur, Ilir Shaqiri.

Më shumë
spot_img
spot_img