Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

VIDEO/ “Dhe ti je “llapit” këtu me Sarën”, debat i ashpër mes Antonelës dhe Pajtimit: Po ik se..

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat i ashpër është zhvilluar në shtëpinë e BBV mes banorëve.

Në debat është përfshirë Antonela, Pajtimi, Sara dhe Einxher. Shkak i debatit është bërë pasi Einxhel pasi kanë folur për Valonin dhe kanë përmendur organin e tij gjenital, ndërsa Pajtmi tha se s’duhet të flasin kështu pasi vëllai i saj mund të jetë duke e dëgjuar.

Ka qenë menjëherë Antonela ajo që i ka dalë në mbrojtje duke thënë se edhe mbesa e saj mund të ketë parë Pajtimin duke u puthur ne Sarën, teksa e ka quajtur “llapim”.

Fjalë kjo që ka nervozuar menjëherë Sarën.

Pjesë nga debati:

Antonela: Edhe më vjen turp me ma shikuar mbesa, ku di unë duke u llapit ti me Sarën. Në mes të krevatit.

Pajtimi: Ej Zot, po ik moj mos ja fut kot. Mos fol pa lidhje.

Antonela: Mos e merr personale

Sara: E para e punës, unë nuk jam llap. Është shumë e shumtuar ajo që the. Dhe puthja është gjëja më e bukur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img