Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

VIDEO/ Deputeti shqiptar shpërthen në Kuvend: “Phuu ta q*** tradhtarin e nanës”…

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala ka shpërthyer në ofendime në seancën e sotme në Kuvend, teksa po diskutohej për marrëveshjen e Ohrit.

Në momentin që kryeministri Albin Kurti po raportonte për takimin mes tij dhe presidentit serb Aleksandër Vuçiç, Shala dëgjohet të ketë thënë:

“Phuu ta q*** tradhtarin e nanës”…u tha gjatë seancës ku Kryeministri Kurti po raporton rreth Marrëveshjes se Ohrit.

Video u publikua nga zëdhënësi i Vetëvendosjes, Arlind Manxhuka, i cili thotë se deputeti Shala ishte ai që ka sharë sot në Kuvendin e Kosovës.

Më shumë