Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Debat i fortë në BBV, Erjola i derdh kafen Meritonit: Lahu tani, ndyrësirë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Debat i fortë në BBV, Erjola i derdh kafen Meritonit: Lahu
Pas sfidës së reagimeve, “Vëllai i Madh” në fund vendosi që t’i ndëshkonte banorët, pasi jo të gjithë kishin respektuar rregullat e lojës. Për shkak të dy banorëve, Heidit dhe Romeos banorëve do u mungojë uji për 24 orë në shtëpi, kjo ka sjellë dhe përplasjet e para mes konkurrentëve. Ka qenë Eriola ajo e cila ka “ shpërthyer”  ndaj  Meritonit, pasi ky i fundit po shpërdoronte ujin Ajo e nevrikosur ka shkuar i ka derdhur kafen sipër. Erjola: Ti tallesh me buxhetin tonë? Lahu tani, ndyrësirë, lahu tani. Po rri pa kafe pa ujë I ndyrë lahu tani, idiot tallesh me bukën tonë     Meritoni: Ik re zemër ik mos bëj filëm     Erjola: Dje më thoje sjam kalama, më thuaj sa i rritur je. Erjola: E ke qenin brenda po fle gjumë mos më bëj mua kështu. © Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese