Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

VIDEO/ “Çmendet” shoferi në Kamëz, lëviz me “Benz” në trotuarin e këmbësorëve

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamëz. Në videon e publikuar nga “JOQ” shihet teksa një automjet tip “Benz” është duke kaluar në trotuarin e këmbësorëve.

Shoferi i “çmendur”  si duket e paska pasur me nxitim dhe nuk ka respektuar asnjë rregull të qarkullimit rrugor si dhe ka shkaktuar panik te kalimtarët.

Nuk dihet nëse ndaj këtij shtetasi është marrë masa nga autoritetet pasi ngjarja ka ndodhur shumë pranë Komisariatit të Kamzës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Më shumë