Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Video/ “Çmendet” Monika, hipën mbi karrige dhe tenton të zhvishet para Donaldit dhe Ilirit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Big Brother Vip është formati më i komentuar pasi banorët nuk lënë ditë pa bërë “prapësira”.

Së fundmi ka qenë aktorja Monika Lubonja e cila ka trazuar paksa shtëpinë. Pas kërcimit sensual për shoqen e saj dhe miliona shqiptarëve ajo sërish ka tërhequr vëmendje.

Teksa banorët ishin duke kërcyer, ajo ka hipur për të kërcyer në karrige. Në videon e publikuar Monika shihet teksa po shijon muzikën ku tenton edhe të heqë bluzën.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img