Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

VIDEO/ “Çmendet” mësuesi dhe godet me shpullë dhe shkelm nxënësen, miqtë e saj i marrin “hakun”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë profesionale në Greqi, Atikë.

Mediat greke kanë publikuar një video ku shihet një nxënëse para tabelës teksa debaton me një mësues, por si duket mësuesin nuk e kanë mbajtur nevrat dhe në një moment sulmon fizikisht vajzën.

Siç shihet në video mësuesi godet vajzën e re me shuplakë në fytyrë, mirëpo sikur mos mjaftonte kjo kur janë futur nxënësit e tjerë ai ka vazhduar duke e godit edhe me shqelm.

Në shenjë rebelimi, nxënësit e tjerë kanë bojkotuar mësimin dhe janë hakmarrë ndaj mësuesit, ata i kanë thyer makinën dhe madje duke u bërë të gjithë bashkë ia kanë kthyer mjetin përmbys.

Mësuesi është arrestuar dhe ndodhet në paraburgim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img