Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

VIDEO/ “Çmenden” vajzat në suitë, të dehura me alkool shkëmbejnë puthje në buzë dhe këmbë

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme gjatë primes një nga suprizat që u bë ishte pikërisht suita e rezervuar për Oltën dhe një nga banorët që ajo përzgjodhi, Dean.

Pas mbarimit të prime-s ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë ku dhe e tepëruan paska me alkoolin.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur.

 


Më shumë