Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Të shtëna me armë drejt reperit shqiptar pas koncertit në Vjenë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Eskorta e reperit Azet është sulmuar në Vjenë, pasi ka dalë nga një koncert.

“Gazeta express” shkruan se Azet ka performuar në Vjenë, ku pas koncertit ka ndodhur një incident.

albsig

spring

Në pamjet shihet se gjatë performancës salla ishte e mbushur plot me adhurues të reperit, ndërsa pas përfundimit është sulmuar eskorta e këngetarit, ku dëgjohen dhe të shtëna me armë.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja, ndërsa këngëtari nuk ka reaguar ende në lidhje me këtë ngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img