Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Video/ Çfarë ndodhi? Sara Gjordeni shpërthen në lot, kërkon nënën e saj

Shkruar nga Newsbomb
Video/ Çfarë ndodhi? Sara Gjordeni shpërthen në lot,
Teksa ishte duke diskutuar në Living me Bardhin, Sara ka shpërthyer në lot. Shkak është bërë kënga e West Side Family, e vendosur në sfond nga vëllai i madh. Sarës i është kujtuar e ëma dhe ka kërkuar nevojën për ta takuar. Kjo gjë është mëse e kuptueshme, sidomos pas sherrit dhe përplasjes fizike që pati më Françeskën. Kujtojmë se Big Brother anuloi televonimin për nominimet, ndërsa sot në mbrëmje pritet të vendoset për vazhdimësinë e Sarës dhe Françeskës, pasi të dyja kanë thyer rregullat. ©credits www.instagram.com/bigbrotheralb_vip

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese